Collagen Ramissio 6x50ml

06.10.2013 17:20

RAMISSIO COLLAGEN

JE TEKUTÝ DOPLNOK STRAVY NOVEJ GENERÁCIE, AŽ 20 KRÁT účinnejší ako kolagénové TABLETY

RAMISSIO COLLAGEN nie je krém, sérum ani výplňový materiál.

Tradičná kozmetická ošetrenie spoliehajú na povrchovú aplikáciu kolagénu. Tá nie je dostačujúce pre spomalenie procesu starnutia tam, kde začína - v hlbších vrstvách kože. Aktívne zložky v RAMISSIO COLLAGEN zasahujú dermis (hlbšia vrstva kože) zvnútra, kde aktivujú tvorbu kolagénu, ktorý dodá koži mladistvejší vzhľad.

RAMISSIO COLLAGEN obsahuje:

vysoko kvalitné unikátnu zmes hydrolyzovaného kolagénu, oleja z boráku lekárskeho, N-acetylglukosamin, kyseliny hyalurónovej a vitamínov, vyvinutú pre maximálnu vstrebanie a biodostupnosť.


Složení

Aktivní složky  

Funkce

Hydrolyzovaný kolagen

Kolagen je stavební složkou kůže. Pomáhá udržovat její pevnost a pružnost.

Kyselina hyaluronová

Přirozeně se vyskytuje v těle, nezbytná pro hydrataci tkání a správnou funkci buněk.

Olej z brutnáku lékařského

Bohatý na kyseliny gama-linolenové (GLA) s esenciálními omega-6 mastnými kyselinami, které zlepšují hydrataci kůže.

N-acetylglukosamin

Nezbytná složka podporující tvorbu kyseliny hyaluronové.

Vitamín C

Podporuje tvorbu kolagenu a normální funkci kůže.

Vitamín E

Přispívá k ochraně stavebních složek buněk před účinky oxidace.

Vitamín B6

Podporuje správnou funkci energetického metabolismu. Vitamín B6 rovněž přispívá ke snižování únavy a vyčerpání.

Zinek

Udržuje zdravou kůži, vlasy i nehty.

Měď

Přispívá k udržování optimální vlasové i kožní pigmentace a zkvalitňuje pojivové tkáně.

Biotin

Udržuje zdravou kůži i vlasy.

 

zloženie:

Voda, hydrolyzovaný kolagén, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sójový polysacharid, aromatické prísady, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, antioxidant: kyselina askorbová (vitamín C), kyselina hyaluronová, olej semienok Boráku lekárskeho (Borago officinalis), (rozpúšťadlo: glycerol, emulgátor : sójový lecitín), D-α-Tocopherol (vitamín E), sladidlo: sukralóza, N-acetylglukosamin, sladidlo: stévie, zinok, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), výťažok z čierneho korenia (Piper nigrum), meď, biotín.

Informácie pre alergikov: tento výrobok obsahuje hydrolyzovaný kolagén získaný z rýb a sójové deriváty.

Neobsahuje konzervanty ani umelé farbivá.


Nutriční informace

NUTRIČNÍ INFORMACE

na 50 ml lahvičku

Hydrolyzovaný kolagen

5000 mg

Energie

21 kcal (90 kJ)

Proteiny

4,95 g

Uhlohydráty (z toho cukrů)

0,3 g (0,0 g)

Tuky (z toho nasycené)

0,1 g (0,0 g)

Vláknina

0,1 g

Sodík

2,5 mg

Vitamín C

80 mg (100 % DDD)

Vitamín E

6,0 mg α-TE (50 % DDD)

Zinek

1.5 mg (15% RDA)

Vitamín B6

1,4 mg (100 % DDD)

Měď

0,15 mg (15% DDD*)

Biotin

50 µg (100% DDD*)

 


 

Časté otázky Collagen Ramissio - FAQ

Aké sú hlavné zložky RAMISSIO COLLAGEN ?

Hydrolyzovaný kolagén , kyselina hyaluronová ( pre udržanie hydratácie ) , olej z boráku lekárskeho ( Omega 6 ) , vitamín B6 ( energia ) , vitamín C ( nevyhnutný pre tvorbu kolagénu ) a vitamín E ( pomáha koži brániť sa pred poškodením voľnými radikálmi a zabraňuje jej predčasnému starnutia ) .

Aké množstvo RAMISSIO COLLAGEN mám užívať ?

Pite jednu 50 ml fľaštičku denne . Užite si malé dúšky RAMISSIO COLLAGEN kedykoľvek počas dňa alebo ju vypite naraz . Pre najrýchlejší vstrebanie je najefektívnejší použitie na prázdny žalúdok . Ľudia , ktorí majú citlivý žalúdok by ho mali piť s jedlom alebo po jedle .

Ako dlho mám RAMISSIO COLLAGEN užívať ?

Odporúčame užívať produkt najmenej po dobu 4 týždňov . Aby bol výsledky hydratácie kože čo najlepšie , užívajte RAMISSIO COLLAGEN 8 týždňov ako súčasť svojho denného kozmetického programu a 12 týždňov pre redukciu hlbších vrások . Po 12 týždňoch môžete užívania na 2 týždne prerušiť . Potom , namiesto 1 fľaštičky denne , užívajte RAMISSIO COLLAGEN čo 2-3 dni pre dlhodobé udržanie účinku .

Kedy dosiahnem viditeľných výsledkov ?

Ženy , ktoré užívali RAMISSIO COLLAGEN zaznamenali hydratovanejšie a jemnejšie kožu po 2-3 týždňoch . To však neznamená , že sa rovnaký výsledok dostaví u každého po rovnakej dobe . Výsledok je ovplyvnený mnohými faktormi ako genetika , životný štýl , strava , dlhý pobyt na slnku a fajčenie , ktoré na koži pôsobia . Na dosiahnutie najlepšieho výsledku v hydratácii je vhodnejšie užívať produkt nepretržite 8 týždňov . Pre najlepšie výsledky v redukcii liniek a vrások ho užívajte 12 týždňov .

Má RAMISSIO COLLAGEN nejaké vedľajšie účinky ?

RAMISSIO COLLAGEN obsahuje sójovej bielkoviny a kolagén získaný z rýb a preto môže ako všetky ostatné potravinárske produkty spôsobovať alergické reakcie . Ak ste v minulosti mali akúkoľvek alergickú reakciu na tieto ingrediencie , RAMISSIO COLLAGEN neužívajte .

Čo je kolagén ?

Kolagén je najhojnejšie sa vyskytujúca bielkovina v ľudskom tele potrebná pre štruktúru a kvalitu kože . Kolagénové bielkoviny získané z rýb majú vysoký obsah aminokyselín a peptidov , ktoré sa priamo zúčastňujú tvorby kolagénu a elastínu . Kolagén tvorí približne 75 % mladej a zdravej kože . Avšak naša koža postupne stráca schopnosť sa prirodzene obnovovať a produkuje menej kolagénu . Medzi 35 až 55 rokmi klesne úroveň kolagénu na 40 % , čo sa prejaví stratou pevnosti kože a tvorbou vrások .

Ako RAMISSIO COLLAGEN pôsobí ?

RAMISSIO COLLAGEN pôsobí zvnútra . Akonáhle je vstrebaný v tenkom čreve , krvným riečiskom je distribuovaný do hlbšej vrstvy kože ( dermis ) kde podporuje množenie fibroblastov a zvýšenie tvorby kolagénu .

Ako sa RAMISSIO COLLAGEN líši od priemerných krémov proti vráskam ?

RAMISSIO COLLAGEN pôsobí zvnútra a mieri na vnútornú hlbšiu vrstvu kože ( dermis ) kde spomaľuje proces starnutia , oproti krémom , ktoré pôsobia na povrchu a zvlhčujú vonkajšiu vrstvu kože ( epidermis ) .

Prečo užívať tekutú formu a nie tablety či dražé ?

Keď opomenieme , že je jednoduchšie na prehltnutie , je nápoj ľahšie absorboval, akonáhle sa dostane do žalúdka . Každá denná dávka ( 50 ml ) RAMISSIO COLLAGEN obsahuje 5 000 mg hydrolyzovaného kolagénu , ktorý je až 20 -krát účinnejší ako bežná kolagénové pilulka . Tablety a pilulky môžu byť lacnejšie , ale v skutočnosti ponúka nápoj výrazne vyššiu hodnotu práve vďaka hydrolyzovanému kolagénu , ktorý je v tele ľahšie absorbovaný a distribuovaný .

Ako RAMISSIO COLLAGEN funguje spolu s invazívnym estetickým ošetrením ?

RAMISSIO COLLAGEN môže slúžiť ako neinvazívny doplnok týmto ošetrením . Ako doplnok stravy je RAMISSIO COLLAGEN prirodzenou starostlivosťou o vašu pleť .

Bol vykonaný nejaký výskum , ktorý by dokázal , že produkt funguje ? A prečo mám veriť úplne novému produktu na trhu ?

Na aktívne zložky produktu bolo vykonané veľa štúdií . Hlavné pozitívne výsledky dokázali dve klinické štúdie , ktoré ukazujú nárast hydratácie a redukciu vrások .

Počet jemných vrások sa znížil o 26 % po 12 týždňoch . Rovnaká štúdia preukázala nižší výskyt hlbokých vrások . Štúdia bola vykonaná s kontrolným placebo , s účasťou 47 žien vo veku 35-55 rokov , s normálnou až suchou pokožkou , ktoré užívali hydrolyzovaný kolagén každý deň .

Štúdia vykonaná s kontrolným placebo , s účasťou 33 žien vo veku 40-59 rokov s normálnou až suchou pokožkou , ktoré užívali hydrolyzovaný kolagén každý deň , preukázala nárast hydratácie kože o 28 % po 8 týždňoch .

Aj keď sú kolagénové nápoje pre trhy v Európe novinkou , teší sa veľkej popularite v Japonsku a na Ďalekom Východe , kde sa ich každoročne predá viac ako 100 miliónov . Hovorí sa , že kolagénový nápoj je tajomstvom ich krásnej pleti . Stal sa dôležitou súčasťou ich kozmetického programu .

Môžem užívať RAMISSIO COLLAGEN počas tehotenstva a dojčenia ?

RAMISSIO COLLAGEN je doplnok stravy . Avšak odporúčame , aby tehotné a dojčiace ženy neužívali žiadne doplnky stravy bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom .

Môžu RAMISSIO COLLAGEN užívať diabetici ?

RAMISSIO COLLAGEN obsahuje glukózu , fruktózu a malé množstvo sukralózy ( 4 mg ) . Pacientom trpiacim vážnym ochorením a ľuďom pod zdravotným dohľadom odporúčame neužívať žiadne potravinové doplnky bez predchádzajúceho odporúčania lekárom .

Je možné RAMISSIO COLLAGEN užívať v kombinácii s inými doplnkami stravy ?

RAMISSIO COLLAGEN môže byť používaný ako súčasť bežnej stravy spolu s vitamínmi , zdravou výživou a ďalšími doplnkami stravy . Každopádne by ste si mali byť vedomí celkového množstva užívaných doplnkov . Ak si nie ste istí , radšej sa obráťte na svojho lekára alebo lekárnika .

Môže byť RAMISSIO COLLAGEN užívať súčasne s liekmi ?

Je nepravdepodobné , aby na seba RAMISSIO COLLAGEN s liekmi navzájom nepriaznivo pôsobili . Avšak odporúčame , aby ľudia trpiaci ochorením alebo pod lekárskym dohľadom neužívali RAMISSIO COLLAGEN bez konzultácie so svojím lekárom .Jak užívat RAMISSIO COLLAGEN

RAMISSIO COLLAGEN - Jednoduché řešení pro krásnou pleť

Chutný a připraven k okamžitému užití

Pijte denně jednu 50ml lahvičku RAMISSIO COLLAGEN po dobu 4 týdnů, a chcete-li dosáhnout dlouhotrvajících výsledků v hydrataci pokožky a redukci hlubokých vrásek, pak nejlépe po 8-12 týdnů.

Užívejte RAMISSIO COLLAGEN po malých doušcích kdykoli během dne nebo jej vypijte najednou ráno po probuzení jako součást svého kosmetického programu.

RAMISSIO COLLAGEN poskytuje okamžitý přísun energie a má báječnou ovocnou chuť. Nejúčinnější je při pití na lačno, protože se rychleji vstřebává. Lidé, kteří mají citlivý žaludek, by jej měli pít s jídlem nebo po jídle.

Ženy, které užívaly RAMISSIO COLLAGEN měly během 2-3 týdnů hydratovanější a vyhlazenější pleť. To však neznamená, že každý dosáhne za stejný čas stejných výsledků, protože stav pleti ovlivňuje velká řada faktorů jakými je genetika, životní styl, stravování, delší vystavení slunečnímu záření a kouření. Nejlepších výsledků v hydrataci se docílí nepřetržitým užíváním nápoje po dobu 8 týdnů. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků v redukci jemných a hlubokých vrásek, užívejte nápoj 12 týdnů.