Goji recenzie zákazníkov

 

 
Áno, som s produktom Goji Ramissio - kustovnica spokojný. Teraz som začal užívať posledný (štvrtú fľaša). Problémy s črevami sa mi zlepšili. Zlepšenie nastalo už po využívaní prvej fľaše. Pijem to ráno na lačno 1x denne cca 3,5 cl.
 
Goji šťava je super a cítim sa po nej lepšie. Čaj a sušené plody na mňa nemajú účinok.
 
Dobrý deň, vaša kustovnice je výborný produkt. Jedol som skôr plody kustovnice a tiež som bol spokojný. Samozrejme šťava ide rýchlo do krvi a tým sú všetky cenné látky spotrebované maximálne. Určite odporúčam a naša rodina celú zimu nemala žiadnu chrípku a ani žiadne iné choroby. Je to síce drahšie, ale je to zlato medzi ovocím a prírodnými produktmi.
 
BIO šťava Sonnenmacht z kustovnice je výborná vo všetkých ohľadoch. Zlepšuje kvalitu a stav mojej krvi, čistí organizmus, pleť je po pár týždňoch krásne čistá.
 
Šťava z Goji mi pomáha na priedušky, lepšie sa mi dýcha, chronická nádcha na ústupe, únava na ústupe.
 
S Goji Ramissio šťavou som spokojný, má dobré vlastnosti v období chrípok a viróz a zvyšuje vitalitu.
 
Goji šťava má dobrú chuť. Je to moja prvá, ale príjemná, skúsenosť s touto šťavou. Odporučila som produkt ďalším kolegyniam.
 
Zdravím! Nemám príliš voľného času a tak len stručne: po kustovnicu, ktorú užívam každé ráno na lačno 2 cl, sa cítim ľahko, upravilo sa mi zažívanie, tzn. že mám pravidelnú stolicu, upevnilo sa mi zdravie a cítim sa aj po duševnej stránke dobre.
 
S výrobkom šťava z Goji Ramissio som bola spokojná, čistí a posilňuje organizmus a na rozdiel od iných firiem je podstatne lacnejší.
 
Goji šťava je vynikajúci produkt zdravej výživy. Som veľmi spokojný.
 
S kustovnice čínskou som veľmi spokojná. Pekný večer.
 
Dobrý deň, s produktom Bio šťava Goji som veľmi spokojná, cítila som sa dobre, je vynikajúci.
 
Goji - šťava je výborná za zimu, obsahuje veľké množstvo vitamínu C.
 
Goji šťava je výborná hlavne pre tých, čo nemajú radi prášky. Forma šťavy sa skvele užíva.
 
 
Dobrý deň, kustovnicu som si zakúpila na odporúčanie mojej kamarátky, pretože som sa aj bila v únave, nachladení, bolestiach hlavy. Po prvom týždni užívania som sa opäť po dlhšej dobe dostala do celkovej pohody, fyzickej i psychickej. Vnímala som veľký prísun energie, chuť do života. Vnímanie tohto zlepšenie bolo naozaj tak veľké, že som sa o tejto skúsenosti podelila aj so svojím okolím. Kustovnicu užívam každý deň ráno na lačno.
 
Došlo k subjektívnemu zlepšeniu stavu (bol to darček), objektívne to však bude overené až pri nasledujúcom laboratórnom vyšetrení. Od príležitostné konzumácia sušených až po pravidelné užívanie 100% šťavy - vcelku logický postup. Je jedno, či funguje "placebo" efekt a alebo má šťava skutočne účinky, ako sú popisované, obdarovaný (užíva už 2. mesiac) je spokojný vzhľadom k tomu, že sám cíti, že došlo k "úprave viacerých procesov" (uvádza zažívanie, istú stabilizáciu TK).
 
Šťavu z Goji som kúpila hlavne z dôvodu kúry pred dovolenkou, krásne sa potom opaľujem, pretože mám veľa minerálov. Tiež sa mi zlepšilo videnie ako na blízko tak aj diaľku. Určite si zase objednám.
 
Zdravím! Kustovnice nám chutí, účinky jej pôsobenia už pociťujem, som viac aktívna, menej unavená, na slnku si nespálim kožu, zažívanie sa mi upravuje, cítim sa aj po psychickej stránke dobre.
 
Dobrý deň, na vašu otázku ohľadom pôsobenia šťávyz Goji na mňa a moju ženu, uvádzam: cítime sa v dobrej kondícii, zatiaľ žiadne choroby a vzhľadom k tomu, že sme boli v poslednej dobe vystavení veľa veľkým stresom, musím konštatovať, že všetko zvládame dobre . Neviem, či je to pôsobením Goji. Ale robí nám dobre, a tak ju užívame.
 
O kustovnicu a jej priaznivom vplyve na organizmus som veľa čítala a aj zo skúsenosti kamarátky, ktorá po jej užívaní odložila okuliare, som ju tiež chcela vyskúšať. Ale pretože kustovnicu neužívam pravidelne, zatiaľ, okrem toho, že vôbec nemarodím - chrípka, kašeľ, nádcha, angína sa ma netýkajú, žiadne iné účinky na sebe nepozorujem. Ale pravda je, že tiež užívam aj iné veci na podporu zdravia, napr rakytník. Kustovnicu užívam 1x denne 2 ml. Kustovnicu odporúčam aj ostatným, aby sme mohli účinky na zdravie porovnať. Kustovnica je vhodná pre každého, kto chce byť dlho živý a zdravý.
 
Vďaka šťave z BIO Goji kustovnice čínskej mám veľa energie, dobre mi funguje zažívanie, nebolí mne hlava. Na to, že mi tiahne na šesťdesiatku, sa cítim ako za mlada, nič lepšie z potravinových doplnkov som nemala.