Kozmetika

NEW MEDICAL výrobca radu zdravotníckych silikónových produktov NEW GEL + pre najlepšie riešenie liečby jaziev. NEW GEL + je bezpečný, efektívny, klinicky preukázaný spôsob zníženie, vyrovnanie, vyhladenie širokej palety starých i nových jaziev.

 

AnnabisCertifikované odrody technického konope, ktoré používame na výrobu kozmetických prípravkov, majú potlačené psychoaktívne účinky. Naše prípravky na ich báze sú úplne bezpečné a nie je potrebné sa obávať návykových látok a zdravotných následkov.

Konope má výrazné protizápalové, hojivé, analgetické, antibakteriálne a antivírusové účinky. Táto bylina účinne pomáha nielen v prípade vážnych chorôb, ale pri lokálnej aplikácii v podobe tinktúry alebo masti prináša úľavu a rýchle zahojenie aj pri bežných zdravotných problémoch. Zvlášť dobre sa osvedčuje pri liečbe tzv civilizačných chorôb a chorôb spojených so starobou.

Konopné semená a olej sú jedným z najlepších zdrojov esenciálnych mastných kyselín. Okrem vzácnej kyseliny gamma-linoleovej obsahujú omega-6 a omega-3 v dokonalom pomere 3:1 (ľudská koža je obsahuje v pomere 4:1). Obsahuje všetkých osem esenciálnych aminokyselín. Esenciálne sa im hovorí preto, že si je ľudské telo nevie samo vyrobiť a musíme ich prijímať z potravy alebo vstrebávaním.