Dermaheal

 

DERMAHEAL cosmeceutical je prestížna značka spoločnosti Caregen, ktorá bola založená v roku 2001. Zakladateľom značky je lekár, ktorý študoval bioinžinierstva a zaoberal sa výskumom rastových faktorov v USA.

DERMAHEAL využíva biomimetické peptidy a špeciálnej technológii nanokapslí pre prenikanie účinných látok do kože. Regeneruje tak pokožku nielen v povrchových častiach, ale aj zvnútra.

 

Proti vráskam - Dermaheal

Vývoj estetickej dermatológie sa nezastaviteľne rúti vpred. Vrások sa v dnešnej dobe môžete zbaviť už za dva týždne a efekt prekvapí vás aj vaše okolie. Naše výrobky vie redukovať aj odstrániť napr hlboké vrásky okolo očí, mimické vrásky, ale aj vrásky, ktoré trápia hlavne ženy v strednom veku. Ste v kategórii extrémne účinných krémov a sér proti vráskam!

 

Dermaheal

 
 

Dermaheal sa špecializuje na výskum a výrobu biomimetických peptidov, rastových faktorov a kmeňových buniek. Tieto účinné látky má patentované u asociácie CTFA v USA. Všetky účinné látky obsiahnuté vo výrobkoch Dermaheal navyše využívajú technológiu nanokapslí. Jednotlivé účinné zložky sú uzavreté v malých kapsuliach (nanokapsliach), aby bol zaručený prienik až do kožných buniek. Táto nanotechnológia zaručí efektívnosť účinných látok. Prípravky, ktoré nevyužívajú nanotechnológie, dostanú do kože len 1% účinných látok. Dermaheal značka obsahuje rad produktov pre starostlivosť o pokožku s vysokou účinnosťou, zameriava sa na redukciu vrások, pigmentácie, akné a hydratáciu.

 

Dermaheal DeAkni

 

Definitívne STOP AKNÉ! Viac ako komplexný prípravok, ktorý má antibakteriálne a protizápalový účinok.

 

Reguluje tvorbu kožného mazu, zmierňuje prejavy akné a vyhladzuje už vzniknuté jazvy po akné. Navyše dodáva správnu hydratáciu tam, kde je pokožka vysušená.

Dermaheal DeAkni je prípravok, ktorý obsahuje vyvážený komplex účinných látok proti vzniku akné a pre redukciu akné.

 

Prípravok krémového zloženie má protizápalové a antibakteriálne účinky, dokáže vyhladiť jazvy po akné a správne ošetrovanú oblasť hydratovať. Technológia nanokapslí z výrobku robí mocný nástroj na odstránenie akné.

Účinné látky tak môžu preniknúť až hlboko do kože a začať regeneráciu zvnútra.

účinky

     Antibakteriálny účinok.

     Protizápalový účinok.

     Regulácia tvorby kožného mazu.

     Vyhladenie jazvičiek po akné.

     Správna hydratácia.

 

výhody

Vďaka technológii nanokapslí dokáže pokožku revitalizovať zvnútra.

Komplexné účinnosť.

Príjemná aplikácia iba na cieľové miesto.

Obsahuje navyše zložky, ktoré remodelujú a revitalizujú pokožku.

určený pre

 

Mastná / problematická pokožka s prejavmi akné.

Pokožka s jazvičkami po akné.

zloženie

  •      Kyselina salicylová-vysušuje přemaštění povrch pokožky a tlmí sekrečnú činnosť mazových žliaz. Patrí medzi najznámejšie látky účinné proti akné, ktoré taktiež odporúčajú lekári.

  •      Laktoferín - zamedzuje množeniu a rast baktérií, ktoré spôsobujú akné. Bojuje proti zarudlým miestam pokožky, pôsobí protizápalovo.

  •      Triclosan - má silný antibakteriálny účinok, redukuje akné.

  •      Alantoín - revitalizuje pokožku.

  •      Biomimetické peptidy - vybrané peptidy Acetyl - Decapeptid - 3 a Oligopeptid - 24 pokožku vyživujú zvnútra, redukujú jazvičky pomocou produkcia nového kolagénu a elastínu.

  •      Vybrané prírodné výťažky - majú antioxidačné a regeneračné účinky.