Zelené potraviny - dávkovanie a spôsoby užívania

Je veľmi dôležité užívať mladý jačmeň a chlorellu súčasne a dlhodobo . Ich účinok sa spoločným užívaním niekoľkonásobne zvyšuje .

Kontraindikácie : Zelené potraviny ( Jačmeň, Chlorella Green ways i Fresh) súčasne nekonzumujte pri :

  • Ožarovanie ( 3 dni pred a 3 dni po ožarovaní )
  •  Po transplantácii orgánov ( najmenej 9 mesiacov po transplantácii neužívať )
  • Akútna pľúcna embólia
  • Akútnom zápale hlbokého žilového systému
  • Po operácii tráviaceho systému alebo jeho časti ( aspoň týždeň nejesť zelené potraviny )
  • Crohnovej chorobe v aktívnej fáze ( chlorella nevhodná - dráždi , jačmeň vhodný - hoja )

Upozornenie : Jačmeň i Chlorellu uchovávajte na tmavom mieste ( v skrini atď ) a jačmeň vždy dôkladne uzatvorte viečkom ! ! Pre skladovanie chlorelly odporúčam kameninovou dózu , ktorú tiež starostlivo uzatvárajte a chráňte chlorellu pred svetlom . Na rozmiešanie jačmeňa vo vode použite najlepšie plastový šejker . Nikdy nepoužívajte na rozmiešanie kovovú lyžičku ani kovový šejker , ktoré spôsobujú oxidáciu .

Užívanie mladého jačmeňa :

Zabudnite po ranu na kávu a limonády . Ušetrené peniaze investujte do zdravia . Začnite deň vo väčšom štýle . Lyžičku jačmeňa rozpustite v 2dcl studenej vody (najlepšie v šejkri ) a váľajte malé dúšky zeleného zdravia tak , ako by to bolo výberové víno . Užívajte 2x až 3x denne , najlepšie nalačno a 20 min . počkať , až potom jesť . Takto sa najlepšie vstrebú všetky látky . Chorí a starí ľudia môžu dávku zdvojnásobiť .

Užívanie chlorelly :

Riečnú riasu užívajte od 3 tabliet denne , s postupným zvyšovaním počas približne 2 týždňov do tej doby , kým nie je stolica zelená ... Potom užívajte 2 -4 gramy čo je 10 - 20 tabliet denne . Záleží na tom či užívate aj Jačmeň , ak nie, určite užívajte min . 20 tabliet denne . Najvyššie rozložte dennú dávku do 3 dávok za deň , ráno , popoludní a večer . Chorí ľudia , rekonvalescenti , športovci a starí ľudia by mali užívať viac až dvojnásobok .

U detí sú doporučené polovičné dávky Chlorelly , 3-10 tabliet denne . U jačmeňa taktiež pol lyžičky rozpustiť vo vode 2 - 3x denne . Ak si dajú viac nie je potrebné sa znepokojovať , rozhodne im zelené potraviny neuškodí skôr naopak . Radšej im ponúknite viac chlorelly ako sladký cukrík .

Pretože zelené potraviny podporujú organizmus vo vylučovaní cudzorodých látok z tela , je lepšie užívať klasické lieky aspoň hodinu pred užitím zelených potravín .

V začiatkoch užívania zelených potravín , môže dôjsť k dočasnému " zhoršeniu " , napr : nadúvanie , únava . Zachovajte pokoj . Telo konečne začína bojovať s nepriaznivými vplyvmi . Ide o jav prechodný , ktorý trvá niekoľko dní . Po dlhšom užívaní približne 3 mesiace môže nastať opäť zhoršenie , alebo vrátenie starých problémov akné , ekzém . To sa telo čistí z hĺbky , nechajte túto reakciu prebehnúť , nechajte vyhorieť staré zápaly v tele .

Poznámka : Pri autoimunitných ochorení je vhodné prejsť na " zelenú stravu " veľmi pozvoľna .

 

Perlička : Ak hľadáte ideálny " vyprosťovák po dlhšej oslave " , tak ho nehľadajte , zelené potraviny sú v tomto neprekonateľné ...

Zelenými potravinami sa nedá predávkovať , sú prírodné a sú to proste potraviny , ale je zbytočné jesť kvantá , ktorá sa už nevstrebajú , teda ak si to nevyžiada zdravotný stav a treba nejaká viróza . V takom prípade môžete zvýšiť dávky na 10 -20 gramov , čo je 50 -100 Chlorella denne plus jačmeň . Pri takýchto dávkach pôsobí chlorella ako antibiotikum .

 

Buďte poctiví v užívaní a vytrvajte . Kto očakáva zázrak pri občasnom " ďobnutí " tabletky , ten sa nedočká , aj keď aj to je užitočné . Harmonizácia organizmu sa začína prejavovať po treťom mesiaci užívania . Očista vrcholí až šiesty mesiac . Organizmus sme ničili celé desaťročia takže naše telo potrebuje trochu času na poďakovanie za zelené potraviny .

 

Môžete užívať aj povrchovo na rôzne poranenia , vyrážky apod Rozdrvte chlorellu a zmiešajte s vodou alebo nejakou liečivú pastou a potrite . Alebo chlorellu rozhryzne a ranku si oblizne .

 

Na noc si môžete dať tabletu Chlorelly do úst a pekne cmúľať , prevencia kazivosti a iných problémov s ďasnami . Tiež je to výborne hojivé na rôzne ranky v ústach , po vytrhnutí zuba , aftách apod